Prvotřídní B2B evropský výběr nových a zánovních aut

O našem B2B systému

Náš tým má mnohaleté zkušenosti s obchodováním s auty a jejich přepravou po celé Evropě. Nyní bychom se s vámi rádi podělili o naše kvalitní, denně aktualizované nabídky nových a zánovních vozů. V rámci vaší licence Top Drive Club B2B můžete pro své zákazníky vybírat z desítek tisíc evropských nabídek.

Náš systém vám kromě nákupní ceny zobrazuje i doporučenou maloobchodní cenu, ihned tedy vidíte možnou výši své marže. Uvedené maloobchodní ceny jsou pouze doporučené, můžete si je upravit dle svého.

Do budoucna chystáme řadu inovací a nových funkcí našeho B2B systému, včetně přímého kontaktu na prodejce nebo možnosti zobrazení našich nabídek na vašich webových stránkách. V nejbližší době také plánujeme navýšit počet nabídek připojením nových partnerů z dalších EU zemí.

Reference

Volkswagen Caddy, CNG

Dušan Lečbych

Od společnosti Top Drive Club máme ve firmě 2 vozidla. Jako rozvozové slouží VW Caddy s pohonem na CNG. Druhým vozidlem je Škoda Octavia. Na služby této společnosti a jejích zaměstnanců nedáme dopustit. Při výběru... dovozu, nákupu a přepisu se nám dostalo maximálního servisu. U VW Caddy velmi oceňujeme individuální přístup při výběru vzhledem k potřebám naší společnosti. Navíc, jako zcela nadstandardní službu považujeme pomoc při realizaci firemního polepu. To samé platí i u manažerské Škody Octavia, svým doporučením a výběrem vozidla, se zcela „trefili“ do potřeb. U obou vozidel platí, že byla předávána v perfektním stavu. A po dobu více než jednoho roku užívání se neobjevila byť jen jediná závada. Vzhledem k dnešní velmi uspěchané době pro mě byla neocenitelná rychlost jednání a naprosto bezproblémová komunikace ze strany zaměstnanců.

Mercedes-Benz GLE

MUDr. Filip Hebelka

V loňském roce jsem si přes firmu Top Drive Club koupil automobil Mercedes-Benz GLE. Vůz jsem vybíral delší dobu na českém a německém trhu, kde jsem nenašel uspokojivou nabídku. Nabídka naprosto... splňovala moje požadavky. Auto se dovezlo ze Švédska a bylo ve vynikajícím stavu a zcela odpovídalo popisu. Dovoz proběhl bez problémů, v domluveném čase a celý obchod byl velmi rychlý a bezproblémový. Vůz celé mé rodině slouží bez problémů a výborně. Při výběru dalšího vozu nebudu váhat se znovu obrátit na odborníky z Top Drive Clubu.

Volkswagen Passat

Lukáš Matějka, Jílové u Prahy

Vůz překonal mé očekávání ohledně výbavy, a to dokonce za nižší cenu než-li dovozu z Německa či výběru v ČR. Top Drive Club zajistili maximální podporu jak při samotném výběru, tak rychlou přepravu..., již před koupí jsem tedy přesně věděl, v jakém stavu vůz je, včetně jeho servisní historie. Rozhodně jsem tak nekupoval zajíce v pytli.

Proč využívat náš systém?

získáte přístup k nabídkám, které na domácím trhu nenajdete
uspokojíte více náročných zákazníků
získáte možnost obchodovat s vyššími maržemi
všechny informace jsou ve vašem jazyce
pomůžeme vám s kamionovou přepravou vozů

B2B