O nás

Jsme zkušení dovozci a prodejci aut. Od roku 2005 jsme našim zákazníkům dovezli 2500+ převážně prémiových aut.

Jsme zkušení dovozci a prodejci aut. Od roku 2005 jsme našim zákazníkům dovezli 2500+ převážně prémiových aut. Teprve na základě našich mnohaletých zkušeností ve světě prodeje a dovozu aut jsme vytvořili Top Drive Club.

V Top Drive Clubu se detailně a pečlivě věnujeme každému zákazníkovi a obchodnímu případu. Vždy vám budeme k dispozici a maximálně nápomocní, co se týče výběru auta, zjišťování i těch největších podrobností výbav nebo porovnání možností financování a pojištění, abychom dosáhli na co nejlepší podmínky. K autu vždy nabídneme zajímavé a praktické doplňky i prodlouženou záruku.

Díky chytrému softwaru na pozadí našeho webu tak můžete nyní pohodlně vybírat z desítek tisíc pečlivě vybraných skvělých nabídek napříč Evropou.

Zobrazit nabídku aut

Historie

 • 2005

  Start

  První dovezené auto nemohlo být nic jiného než legendární Citroen BX. K Citroenu jsem měl tehdy zvláštní vazbu. Bylo to i mé první auto, které jsem “sdílel” s rodiči.

 • 2006

  Nadšení do aut

  Má hlavní podnikatelská činnost byl prodej mobilních telefonů a příslušenství. Vždy jsem však byl nadšenec do aut a bavilo mě občas dovézt nějaké auto pro kamarády a známé.

 • 2008

  Autosalon

  V mém rodném Zlíně se uvolnily nebytové prostory, které se hodily k vybudování autosalonu. Tak jsme začali budovat a v druhé polovině roku jsme otevřeli autosalon s názvem AMILO Car, stylově tak trochu do celosvětové finanční krize. Už od první chvíle jsme začali vše dělat jinak, než ostatní prodejci, dovozci. Vlastní malý fotoateliér, focení zákazníků při předávání vozů, “dovoz aut na míru”.

 • 2009

  První stovka aut

  Máme prodaných prvních 100 aut.

 • 2010

  První myčkař a mechanik

  Máme prodaných prvních 100 aut, vybudovali jsme v rámci areálu automyčku a servis, máme prvního myčkaře a automechanika :-)

 • 2011

  300

  Máme prodaných 300 aut, hledáme stále automobilový produkt, kterým bychom pořádně rozvířili stojaté vody autorizovaných autosalonů.

 • 2012

  První TOP produkt

  Nacházíme náš první TOP “produkt” - dovoz nových aut, objednaných do výroby v zahraničí s orientací na Superby a okrajově Octavie. Na konci roku jsme prodávali více nových Superbů než autorizovaný prodejce dané značky v našem regionu.

 • 2013

  Měnové kurzy umí potrápit

  Přišla intervence České národní banky a pro nás to znamenalo se vrátit tak trochu na začátek a hledat jiný stabilní produkt, který bychom mohli našim zákazníkům nabídnout.

 • 2014

  Trendpark

  Touha po stabilním produktu nás dovedla k začátku “éry” pronájmu aut, vzniká tak obchodní značka Trendpark, který ve své flotile má modely jako Maseratti GrandTurismo, Chevrolet Camaro, Nissan Gt-R a hlavně Teslu Model S. Toto auto bylo počátkem naší touhy stát se výrazným hráčem na poli nově přicházející elektromobility.

 • 2015

  Elektromobilita

  Kupujeme historické množství elektromobilů Nissanu Leaf a s velkým zápalem se snažíme dělat absolutně vše směrem k elektromobilitě. Zlín je na nově přicházející elektromobilitu malý, seznamujeme se s Prahou.

 • 2016

  Tesla přichází

  Věnujeme se komplexně elektromobilitě, od nabíjecích stanic až po elektromobil jako takový. Pořádáme zážitkové jízdy s Teslami. Elektromobily pronajímáme krátkodobě i dlouhodobě.

 • 2017

  Stěhování na správnou adresu

  Konečně se nám daří najít to správné podnikatelské útočiště. Tím je Vestec u Prahy. Nikde v ČR nenajdete tolik autoprodejců v jedné jediné obci. Ukončujeme aktivity v rodném Zlíně, zavíráme autosalon, začínáme preferovat prodej nad pronájmem a opět dovážíme auta na objednávku. Nové místo, staronová myšlenka, nový název TOP DRIVE CLUB.

 • 2018

  Top Drive Club

  Start programování vlastní platformy www.topdriveclub.com, naplňování prvních cílů, zjednodušování procesů, hledání stabilního týmu pro naší myšlenku dovážet automobily inovativním způsobem.

 • 2019

  Vývoj zdárně pokračuje

  Už víme, že programování bude naší součástí a všechny vydělané peníze investujeme do vývoje vlastního software. Přichází klíčová osoba, kolega Pavel Herman, který přebírá vedení pobočky po stránce provozní a ekonomické. Milan Hasala se věnuje koordinaci vývoje platformy a strategické obchodní činnosti.

 • 2020

  COVID‑19

  První covidový rok přežíváme díky velké míře digitalizace a online marketingu paradoxně v růstové tendenci. Stále programujeme, dovážíme, prodáváme.

 • 2021

  Top Drive Club v novém

  Rok 2021 je pro naše podnikání zlomovým rokem, jednak se díváte na náš nový portál na kterém nechali naši vývojáři více než 3000 hodin. Velkým milníkem je odvážné otevření pobočky Top Drive Club v německém Moosbachu, kde se budeme snažit naplnit myšlenku dovozu automobilů napříč zeměmi EU.